ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології

⠀⠀⠀ ⠀Ось і завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, проведення якого здійснюється у Хмельницькому національному університеті.
⠀⠀⠀ ⠀Завершення серії олімпіад відбулось 25 лютого 2023 року з предмету Екологія на базі Кафедри екології та біологічної освіти, яка забезпечувала організацію, технічний супровід та проведення ІІІ туру олімпіади. Партнером в організації і проведенні олімпіади є Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, який забезпечив організаційний та науково-методичний супровід олімпіади.
⠀⠀⠀ ⠀Сьогодні ми знову, як і рік поспіль, незламні! Відкриття олімпіади відбулось під звуки повітряної тривоги в укритті (із дотриманням усіх заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні).
⠀⠀⠀ ⠀Учасників олімпіади привітали: ЙОХНА Микола Антонович – проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету, ОЧЕРЕТЯНКО Віктор Іванович – ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, МІРОНОВА Наталія Геннадіївна – завідувач кафедри екології та біологічної освіти ХНУ та МИРНА Лілія Анатоліївна – методист біології  і екології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Ректор ХОІППО відзначив Грамотою Хмельницької обласної ради голову журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології ШЕВЧЕНКА Сергія Миколайовича.
⠀⠀⠀ ⠀Заявки на участь в олімпіаді подали близько 20 учасників з різних територіальних громад області, а взяло участь – 11 учасників.
⠀⠀⠀ ⠀Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології проводяться з метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення. Участь школярів в учнівській олімпіаді з екології сприяє екологічному вихованню й залученню їх до проєктної діяльності, розширенню спектру досліджуваних проблем екологічного змісту, формує навички проведення досліджень та є першим кроком до вибору професії, адже багато учасників цієї олімпіади в майбутньому обирають професію еколога.
⠀⠀⠀ ⠀
Олімпіада складається з двох турів, але має відмінності від інших предметних олімпіад, адже замість практичного туру проводиться захист проєктів. Теоретичний тур олімпіади передбачає виконання письмової роботи протягом години і включає різнопланові за змістом і обсягом завдання (тести, екологічні задачі тощо). Під час другого туру олімпіади з екології відбувається публічний захист екологічного проєкту.
⠀⠀⠀ ⠀Безмежно дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись, працювати та планувати майбутнє!!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!