З ДНЕМ ЗНАНЬ!

⠀⠀⠀ ⠀Шановні викладачі та дорогі студенти!
⠀⠀⠀ ⠀Щиро вітаємо ВАС з початком нового навчального року і Днем Знань!
У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості і наполегливості в досягненні поставленої мети, а всьому професорсько-викладацькому складу – доброго здоров’я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів.
⠀⠀⠀ ⠀Перемоги нашій Україні!
Новий 2022-2023 навчальний рік для студентів та викладачів Хмельницького національного університету розпочався із патріотичної лекції “Ми є народ, якого правди сила ніким звойована ще не була”, яка була проведена у дистанційному форматі на платформі Zoom і зібрала 1000 учасників одночасно.
⠀⠀⠀ ⠀Насамперед ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх привітав усіх з Днем знань та наголосив, що хоч цьогоріч це свято відрізняється від традиційного, але незважаючи ні на що, навчальний процес має тривати: студенти мають здобути якісну освіту, адже саме за ними майбутній розвиток не лише України, а й усієї Європи. Також ректор нагадав, що від початку війни наш університет активно займається волонтерською діяльністю і цим самим робить внесок у нашу спільну перемогу над ворогом та подякував Збройним Силам України. ⠀⠀⠀ Під час лекції доктор історичних наук, професор Юрій Земський та доктор історичних наук, професор Микола Олійник  за допомогою історичних фактів та поетичних здобутків видатних майстрів українського слова показали, що український народ усю свою історію демонструє, що ми –  нація  переможців, високоосвічених, сильних та незламних духом людей, мужніх та відданих!

⠀⠀⠀ Повну версію лекції можна подивитись за посиланням: https://khmnu.edu.ua/my-ye-narod-yakogo-pravdy-syla-nikym-zvojovana-shhe-ne-bula-vstupna-lekcziya-z-nagody-pochatku-novogo-navchalnogo-roku/