Випуск бакалаврів

⠀⠀⠀ ⠀5 липня 2022 року у Хмельницькому національному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальностей 101. Екологія та 014.05. Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

⠀⠀⠀ ⠀Випускників та гостей свята із завершенням такого важливого етапу у житті привітав ректор Хмельницького національного університету Сергій Анатолійович Матюх, а також у онлайн-форматі виступили міський голова Олександр Симчишин, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Дарія Басюк. Вони побажали випускникам успіхів у подальшому кар’єрному житті, пригадали студентів та випускників, які захищають незалежність та територіальну цілісність України. Також вони висловили надію на щасливе майбутнє випускників Хмельницького національного університету у вільній та відбудованій Україні.

⠀⠀⠀ ⠀Вітаємо наших дорогих випускників із цією важливою подією!
⠀⠀⠀ ⠀Ще один важливий крок зроблено, ще одна ступінь подолана – сходинка до вершини успіху і благополуччя!
⠀⠀⠀ ⠀Щиро вітаємо наших випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та творчих досягнень!
⠀⠀⠀ ⠀Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті!
⠀⠀⠀ ⠀Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити! Разом до ПЕРЕМОГИ!