ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

⠀⠀⠀ ⠀22 жовтня 2021 року з гостьовою лекцією (в рамках вивчення дисципліни «Методика навчання біології») виступила завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, доктор педагогічних наук, професор Наталія Грицай (автор більше 300 наукових, методичних праць, монографій та навчальних посібників).
⠀⠀⠀ ⠀На високому професійно-науково-методичному рівні Наталія Грицай ознайомила студентів освітньої програми першого (бакалаврського) рівня «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету з технологією «французька майстерня», історією її виникнення, концептуальними ідеями, перевагами та алгоритмом реалізації.
⠀⠀⠀ ⠀Спеціально для майбутніх учителів біології пані Наталія представила компетентнісно-формуючий урок біології в 6 класі, побудований на основі технології «майстерня». Відповідний урок характеризується спеціально організованим педагогом-Майстром розвиваючим простором (життєві ситуації, в яких є всі необхідні умови для розвитку) і дозволяє учням у колективному пошуку приходити до побудови («відкриття») знання, джерелом якого при традиційному навчанні є лише вчитель.
⠀⠀⠀ ⠀Дякуємо Наталії Грицай за нагоду отримати освітянський драйв і за співпрацю! Маємо переконливу надію, що співпраця буде продовжуватись!