Неформальна освіта в дії

  Неформальна освіта з кожним роком набирає обертів, а під час дистанційного навчання і взагалі набула неабиякої популярності.
  Адже неформальна освіта – це нові можливості для саморозвитку, самореалізації, для здобуття нових знань і практичного досвіду, для пошуку мотивації та натхнення.
  Обираючи онлайн-платформи неформальної освіти студенти спеціальностей «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та «Екологія» керувались своїми вподобаннями, потребами та можливостями набуття й вдосконалення професійних умінь та навичок. Із усього переліку платформ з відкритими навчальними курсами, що для зручності студентів представлені на сайті кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, найпопулярнішою стала освітня платформа Prometheus.
  Загалом наші студенти отримали сертифікати з 8 курсів різних онлайн-платформ:
  —  Побутові відходи – дій зараз! (Prometheus);
  —  Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень (Prometheus);
  —  Сексуальна освіта (Prometheus);
  —  4 кроки до здорового харчування (Prometheus);
  —  «STEM-школа» (ТОВ «Видавничий дім «Освіта»»);
  —  Ефективне використання онлайн-ресурсів для навчання біології (веб-платформа УМІТИ.УКР);
  —  Як створювати і використовувати навчальні завдання, які хочеться виконувати (ТОВ «Видавничий дім «Освіта»»);
  —  Основи інклюзивного шкільного навчання (тренінг, як частина проєкту «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик»).
  Студенти, які успішно закінчили обрані фахові курси й отримали сертифікати, скористалися можливістю зарахувати результати навчання, отримані в неформальній освіті згідно з відповідним Положенням Хмельницького національного університету.

  Запрошуємо всіх учасників навчального процесу долучатися до глобальних ініціатив, використовувати всі можливості отримати нові знання, нові навички та кар’єрні переваги!