Екологічна акція «Чисті береги»

Щороку у треті вихідні вересня проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach Day), яка започаткована у 1986 році і з кожним роком набуває все більшої популярності. Мета – привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян.

17 вересня 2021 р. викладачі кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, студенти спеціальностей «Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоровя людини)», Всеукраїнська екологічна ліга, Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького провели екологічну акцію «Чисті береги». Природа теж долучилась до акції, дозволивши гарно прибрати узбережжя р. Курянка під теплими променями сонця.

По дорозі на локацію

Локація

Підготовка

На старт! Почали)))

Горді, задоволені та з почуттям виконаної справи студенти та викладачі на фінальному фото.

Річки – наше природне багатство і вони потребують захисту і бережливого ставлення. Тому у Міжнародний день чистих берегів від усіх учасників акції особливе побажання громадянам – прибирайте після відпочинку прибережно-захисні смуги уздовж річок та навколо водойм, адже зробити це зовсім не важко.

Пам’ятаймо, що чистий берег – це здорова річка, а майбутнє наших водойм – у наших руках!

Пригадаймо всесвітньо-популярний челендж #trashtag # #чистийхмельницький! Ми вже продовжили челендж #trashtag # у 2021!

Тож, закликаємо всіх небайдужих до продовження челенджу!