Долучайтесь до акції!

Студенти-активісти спеціальності Екологія задля залучення населення до екологічної акції «Чисті береги» здійснили розповсюдження листівок із інформацією про Міжнародний день чистих берегів у центрі м. Хмельницького.

З метою привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості громадян щороку у треті вихідні вересня проходить масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach Day), яка започаткована у 1986 році і з кожним роком набуває все більшої популярності.
Цьогоріч «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beachday) припадає на 17 вересня.
Кафедра екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету спільно із Управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницького організовує екологічну акцію «Чисті береги», під час якої буде прибиратись та сортуватись побутове сміття на березі р. Кудрянка.

Запрошуємо всіх небайдужих Хмельничан долучитися до екологічної акції та прийняти участь у прибиранні берегів річок нашого міста!!!

 

МАЙБУТНЄ НАШИХ ВОДОЙМ – У НАШИХ РУКАХ!