Профорієнтаційні заходи

3 червня 2021 в рамках профорієнтаційної роботи кафедри екології та біологічної освіти відбулась зустріч із учнями Хмельницької спеціалізованої школи № 12.

Під час зустрічі доцент кафедри Скрипник Сергій Васильович ознайомив учасників із сучасною матеріально-технічною базою кафедри екології та біологічної освіти ХНУ, де здійснюється підготовка студентів за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та «Екологія».

У сучасній профільній аудиторії кафедри – лабораторії мікроскопії –  студентки І курсу спеціальності «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Кучерявинко Каріна та Чорна Анна під керівництвом Скрипника С.В. провели для учнів лабораторний практикум. Студентки швидко знайшли педагогічний підхід до учнівської аудиторії, що стало основою успішного проведення лабораторного практикуму на засадах біологічних знань, методичних умінь і навичок. Окремо хочеться відзначити потужний рівень базових знань з біології учнів Хмельницької спеціалізованої школи №12, які приймали активну участь в обговоренні біологічних явищ.

На завершення зустрічі було проведено екскурсію ботанічним садом Хмельницького національного університету.

Щиро запрошуємо до співпраці педагогічну спільноту міста та області, а учнівську молодь до нашої дружної студентської родини!!!