Он-лайн зустріч із директором Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Василем Васильовичем Климчуком

1 грудня 2020 р. відбулася зустріч здобувачів освіти за освітніми програмами Середня освіта (Біологія) і Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти із директором Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Василем Васильовичем Климчуком.

 

Під час зустрічі Василь Васильович розповів студентам про розвиток юннатівського руху в Україні і на Хмельниччині та діяльність Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Наголосив, що еколого-натуралістична діяльність закладу здійснюється відповідно до Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді закладів освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки.

У ході зустрічі студенти ознайомилися з особливостями діяльності педагогів-натуралістів центру, що полягає у керівництві гуртками з біології, екології, сільського господарства і лісівництва; організації роботи учнівських лісництв; формуванні у школярів навичок дослідницької діяльності; видавництві навчально-методичної і науково-популярної літератури для вчителів та учнів; організації і проведенні міжнародних, Всеукраїнських та регіональних еколого-натуралістичних і природничо-краєзнавчих заходів; залученні учнівської молоді до природоохоронної діяльності.

Викладачі кафедри екології та біологічної освіти і студенти – учасники зустрічі щиро дякують Василю Васильовичу за цікаву і змістову розповідь.