Доцентка кафедри екології та біологічної освіти – Людмила Казімірова – співавтор видання “Звід пам’яток історії та культури України. Хмельницька область. м. Хмельницький”

Вийшло з друку наукове видання «Звід пам’яток історії та культури України. Хмельницька область. м. Хмельницький» – це перша книга із серії зводу пам’яток історії та культури України по Хмельницькій області.

Книга видана за сприяння Управління культури, національностей, релігій та туризму та Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Над виданням працювали досвідчені та знані науковці, історики,  краєзнавці та фотографи міста й області .

Звід містить енциклопедичні статті про пам’ятки та об’єкти археології, архітектури, історії  та монументального мистецтва міста. Тут є також розділ про пам’ятки природно-заповідного фонду – ботанічні пам’ятки природи, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва, дендрологічний парк «Поділля» та Ботанічний сад Хмельницького національного університету, який напрацювала доцентка кафедри екології на біологічної освіти Людмила Казімірова.

Книга гарно ілюстрована світлинами, сучасними та давніми картами. Можна ознайомитись у електронному форматі на сайті Інституту історії України (http://resource.history.org.ua/item/0013958).