Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

8-10 жовтня 2020 р. в м. Івано-Франківськ відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та обладнання перероблення відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації вперше зібрались для обговорення проблем поводження з відходами в Україні на національному рівні у 2013 році, Національний форум у 2020 році сьомий раз поспіль збирає учасників з усіх регіонів України.

Організатор заходу – Всеукраїнська екологічна ліга. Форум проводиться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, корпорації «Si Group Consort. Ltd.», Центру екологічної освіти та інформації.

Метою Форуму є визначення в Україні проблем та шляхів подолання критичної ситуації у сфері поводження з побутовими та промисловими відходами на регіональному рівні, впровадження природоохоронних ініціатив та проектів, сприяння залученню інвестицій у сферу перероблення відходів, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх секторах економіки, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.

Ключова тема Форуму 2020 року – Розроблення та реалізація регіональних Програм поводження з відходами: проблемні питання та кращі практики.

Наталія Геннадіївна Міронова – докторка сільськогосподарських наук, завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету, Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги прийняла активну участь у форумі.

Тема доповіді: «Участь Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги у громадському контролі стану басейнів річок Хомора та Случ».

За матеріалами:
https://www.facebook.com/all.ukrainian.environmental.league