Привітання першокурсникам!

Дорогі першокурсники!
Вітаємо вас у дружньому колективі студентів спеціальностей
«Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»
Хмельницького національного університету!

 

15 вересня 2020 р. відбулась хвилююча подія для першокурсників – перша зустріч, перші враження, перші приємні хвилювання довгоочікуваного і невгамовного студентського життя!

В аудиторіях кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету відбулись урочисті (за теперішніх умов – у вузькому колі, із дотриманням вимог карантинних обмежень) збори першокурсників спеціальностей «Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)».

Особливими цьогоріч стали не лише завершення навчання у школі та вступ, а і форма організації навчального процесу для студентів та викладачів, його змістовне наповнення, про що першокурсники і дізналися на першому занятті.

Студенти 1-го курсу «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Наталія Геннадіївна Міронова та куратор Олеся Петрівна Матеюк
Студенти 1-го курсу «Екологія», завідувачка кафедри екології та біологічної освіти Наталія Геннадіївна Міронова та куратор Віктор Валерійович Рибак

Колектив кафедри екології та біологічної освіти

щиро вітає наших першокурсників!

Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення, нехай ви станете затребуваними спеціалістами, і найголовніше – хай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць!

Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння!

Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Щасливих вам студентських років!