Вітаємо з Днем вчителя біології!

Біологія – це розуміння цінності життя, виховання справжнього громадянина, жага пізнання і позитив створення!

Кафедра екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету здійснює підготовку студентів за спеціальністю «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)». Тому сьогодні і наше свято!

Рівень розвитку сучасних розвинутих країн визначає вдале використання біологічних знань у промисловості, аграрному секторі, суспільних поглядах, природоохоронній діяльності, визначені пріоритетів та вектору освіти і виховання дітей.

Наша країна має багаті традиції біологічної освіти, використання біологічних знань у вихованні розуміння цінності життя, необхідності берегти природу, піклуватися про здоров’я. Провідниками формування цих людських цінностей виступають вчителі біології.

Однак, суспільство, час від часу, потребує нагадування про виключне положення біології в системі шкільної освіти, про необхідність навчати цінувати і любити життя. Заради цієї життєстверджуючої позиції, Всеукраїнська громадська організація “Асоціація вчителів біології України” започаткувала святкування Дня вчителя біології. День свята не є вихідним і святкується кожного року 15 травня.

Необхідність визнання пріоритетності біологічної освіти і розвитку біологічної науки є стратегічно важливим кроком держави для виходу країни на той рівень розвитку і достатку, який вона заслуговує своїми землями, інтелектом людей, багатостраждальною історією.

Мета святкування Дня вчителя біології: сприяти професійній діяльності вчителів біології.

Задачі свята:

  1. Відзначити вчителів біології як вчителів, які вчать бачити, розуміти, берегти і любити живу природу, цінувати життя і здоров’я;
  2. Звернути увагу громадськості на пріоритетність біологічної освіти у сучасному розвинутому суспільстві;
  3. Допомогти вчителям біології у підвищенні професійного рівня.

За матеріалами: http://biology.civicua.org/

Дорогі студенти! За покликом серця ви обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю – педагогічну. Вчити дітей – це не просто робота, це стиль життя. Бажаємо вам незгасимої енергії, квітучого здоров’я, нових здобутків та перемог!

Бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей. Кохання без меж і все, що є доброго на світі бажаємо вам від усієї душі! Зі святом!