Челендж #сумую_за_кафедрою

#сумую_за_кафедроюсаме таку назву має новий челендж, який запустили студенти Кафедри екології та біологічної освіти у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Студентське життя яскраве, різнобарвне, безтурботне, сповнене веселих та радісних подій…. Про це вирішили згадати ініціатори челенджу #сумую_за_кафедрою – студенти гр. ЕКОЛ_17 Тетяна Потійчук та Діана Бондар. З радістю та завзяттям ініціативу підхопили студенти спеціальностей «Екологія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» і викладачі кафедри екології та біологічної освіти.

У безлічі світлин так приємно споглядати друзів, колег, одногрупників у стінах рідної кафедри, у довкіллі під час практик, на суботнику у ботсаду, у підготовці до щорічної осінньої виставки фітокомпозицій, на території  НПП «Подільські Товтри»…

Ці фото повертають нас у прекрасні, милі кожному серцю спогади, дарують відчуття згуртованості… і головне – надихають нас вірити, що карантин – це не назавжди, і незабаром ми усі знову зможемо зустрітися, обійнятися і насолоджуватися спілкуванням один з одним! Погодьтесь, у період карантинних обмежень для кожного з нас особливо необхідно мати гарний настрій та відчувати емоційне піднесення, вірити у краще майбутнє!

Здоров’я та оптимізму УСІМ!