ЗАЛУЧЕННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ-ПРАКТИКІВ ДО АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ

23 квітня 2020 р. заняття на тему «Гейміфікація навчальної діяльності. Використання методу трейлера в умовах дистанційного навчання» із студентами спеціальності Середня освіта (Біологія) провела вчитель вищої категорії, вчитель-методист, консультант з природничих дисциплін Сокальського Центру професійного розвитку педагогічних працівників (Львівська область), вчитель біології та хімії Батіг Олена Іванівна.

Олена Іванівна аргументувала, що гейміфікація допомагає достукатися до сучасних дітей, які звикли грати в комп’ютерні ігри та спілкуватися в соціальних мережах, і таким чином мотивувати їх до навчання.

Також Олена Іванівна ознайомила студентів із сутністю методу трейлера та обґрунтувала доцільність його використання на уроках з біології та хімії, розповіла про можливості ресурсів YouTube у навчальній діяльності, наголосила, що використання методу трейлера сприяє візуалізації навчальної інформації і робить навчання осмисленішим, а урок цікавішим.

Надзвичайно корисною для майбутніх вчителів біології була інформація про ресурси YouTube та інші цифрові ресурси, які вчителі можуть використовувати під час підготовки до уроків біології та хімії.

Щиро дякуємо Олені Іванівні за цікаве і змістове заняття.