Карантин – не канікули!

Карантин – не канікули!

Під час карантину освітній процес у Хмельницькому національному університеті, зокрема на кафедрі екології, не припиняється.

Якісно проходять заняття наших студентів, оскільки в університеті вже довгий період часу ефективно використовується система Moodle, де є всі навчальні матеріали.

Теоретичні відомості (лекції, протоколи практичних та лабораторних занять), презентаційні матеріали, віртуальні лабораторні роботи, відеоматеріали, URL-посилання, інтерактивні вправи (за посиланням на певні інтернет-ресурси) – все це допомагає студентам якісно та ефективно засвоїти навчальні матеріали.

Викладачі кафедри постійно на зв’язку, і не лише за розкладом. Для консультування студентів використовується весь арсенал соціальних мереж: Viber, Messenger, Instagram, Facebook.

Рівень засвоєння матеріалу оцінюється шляхом тестування, з виставленням оцінок у електронний журнал.

Шановні студенти! Ми, викладачі, постійно вдосконалюємо навчальні матеріали, наповнюємо дисципліни новими відомостями, відео, презентаціями, – і все це заради ВАС! Ми хочемо, щоби освіта, за якою ВИ прийшли в наш університет, була якісною, а ВИ стали справжніми спеціалістами, не зважаючи на пандемію!

Будьте свідомими – витрачайте час з користю, навчайтесь, самовдосконалюйтесь!

Бережіть себе! Найкращий захист – самоізоляція! Будьте свідомими!