І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “Vin Smart Eco”

І МІЖНАРОДНА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА

КОНФЕРЕНЦІЯ “Vin Smart Eco

16 – 18 травня у м. Вінниця відбулась І НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “VIN SMART ECO”, метою якої була зустріч фахівців з питань екології, охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку, пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України та Європи, обміну ідеями і досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку цієї галузі науки, освіти і практики в контексті реалізації цілей стратегії сталого розвитку, встановлення плідних взаємовигідних контактів, заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних і природоохоронних дослідженнях.

Науковці, освітяни, громадські діячі, фахівці-екологи державних департаментів, інспекцій, управлінь, експерти в галузі екологічної безпеки, студенти, аспіранти, бізнесмени та небайдужі до долі захисту середовища в Україні, Європі та планеті загалом були запрошені до участі.

Викладачі та магістранти кафедри екології ХНУ прийняли активну участь в роботі конференції.

Цікавою та насиченою була екскурсійна програма конференції.

Учасники відвідали ТОВ “Limited Liability Company Kness Estate” з виготовлення сонячних панелей (Українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної і відновлюваної енергетики).

Сандрацький загальнозоологічний заказник місцевого значення, площею 498,1 га (Сандрацьке водосховище, Широкогребельська сільська рада).

Державне підприємство «Хмільницьке лісове господарство», де учасники ознайомилися з найбільшою популяцією зубра (Bison bonasus) на території України, що мешкає у Вінницькій області (Хмільникський район).

Висловлюємо щиру подяку організаторам І науково-практичної конференції “VIN SMART ECO” та особисто Олександру Васильовичу Мудраку і його колегам!