Екскурсія студентів спеціальності «Екологія» на Хмельницьке підприємство Sirius Extrusion

Екскурсія студентів спеціальності «Екологія»

на Хмельницьке підприємство Sirius Extrusion

 

27 березня 2019 року студенти 1-го та 2-го курсів спеціальності «Екологія» разом з викладачами кафедри екології відвідали підприємство Sirius Extrusion.

Студенти ознайомились із виробництвом стретч-плівки та плівки для пакування молочної продукції, основними технологічними операціями та видами сировини.

Перед початком екскурсії студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки.

Sirius Extrusion – сучасне виробниче підприємство, яке спеціалізується на виробництві пакувальної полімерної продукції (ПЕТ-пляшок, стретч-плівки, стретч-худ та бар’єрних плівок).

Працівники підприємства показали студентам процес виготовлення преформи ПЕТ-пляшок.

Як майбутнім спеціалістам–екологам, студентам була цікава інформація щодо впливу підприємства на стан навколишнього природного середовища.

Ступінь впливу підприємства на навколишнє середовище є мінімальним, що досягається постійним контролем за задовільним станом технологічного обладнання та сучасним пилогазоочисним устаткуванням. Відходи виробництва після переробки переходять у категорію вторинної сировини.

Викладачі та студенти відмітили чіткість та змістовну наповненість організації даного заходу з боку адміністрації  підприємства Sirius Extrusion (особлива подяка – Вікторії Щепанській та Олені Безінській).

Матеріали підготовлені з використанням інформації сторінки Sirius Extrusion (Facebook).