Захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Екологія».

21 та 22 грудня 2018 року відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Екологія».

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень підготовки фахівців, ґрунтовні знання дисциплін, креативність та високий науковий рівень магістрів та відзначила, що практичні рекомендації усіх дипломних робіт мають регіональний аспект та можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах Хмельницької області при вирішенні екологічних завдань.

Теплими та щирими були слова вітання та настанови для магістрів голови Екзаменаційної комісії доктора сільськогосподарських наук, завідувача кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», професора Мудрака Олександра Васильовича.

Незабутніми для студентів стали привітання з успішним захистом дипломних робіт тих людей, які  впродовж років йшли поряд з ними та ділилися своїми знаннями   та   досвідом  – завідувача кафедри,  доцента, д.с-г.н. Міронової Наталії Геннадіївни, доцента, д.пед.н. Білецької Галини Анатоліївни, доцента, к.військ.н. Артамонова Бориса Борисовича та доцента, к.техн.н. Єфремової Ольги Олексіївни.

Особливим моментом захисту були слова вдячності професорсько-викладацькому складу кафедри екології, які від імені магістрів групи ЕКОЛм-17-1, дуже щиро та із вдячністю висловив Кондратенко Роман.

Дорогі наші магістри! Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і власні можливості!

Із впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти усіх поставлених цілей!

Бажаємо подальших творчих успіхів,

злетів професійного і особистого характеру,

натхнення, життєвих перемог!