Захисти дипломних робіт магістрантами кафедри екології

Захисти дипломних робіт магістрантами кафедри екології

        25 січня 2017 року відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища».
      Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень підготовки фахівців, ґрунтовні знання дисциплін, креативність та високий науковий рівень магістрів та відзначила, що практичні рекомендації усіх дипломних робіт мають регіональний аспект та можуть бути використані на підприємствах, в організаціях та установах Хмельницької області при вирішенні екологічних завдань.
      Теплими та щирими були слова вітання та настанови для магістрів голови Екзаменаційної комісії доктора сільськогосподарських наук, еколога, українського дендролога, академіка Лісівничої академії наук України професора Кучерявого Володимира Панасовича.
      Незабутніми для студентів стали привітання з успішним захистом дипломних робіт тих людей, які впродовж років йшли поряд з ними та ділилися своїми знаннями та досвідом – завідувача кафедри, доцента, д.с-г.н. Міронової Наталії Геннадіївни, доцента, д.пед.н. Білецької Галини Анатоліївни та доцента, к.військ.н. Артамонова Бориса Борисовича.
      Особливим моментом захисту були слова вдячності професорсько-викладацькому складу кафедри екології, які від імені магістрів групи ЕКОЛм-11-1, дуже щиро та із вдячністю висловила Моргун Юлія-Беата.
      Дорогі наші магістри! Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і власні можливості! Із впевненістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти усіх поставлених цілей!