Вірне обрання професії – запорука успішного майбутнього

Вірне обрання професії – запорука успішного майбутнього
        Професійна орієнтація молоді спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами і можливостями людини та потребами суспільства в конкретних видах професійної діяльності.
Профорієнтаційні заходи стимулюють пошук найефективніших засобів підвищення свого профорієнтаційно-кваліфікаційного рівня, розвиток соціально-економічної ініціативи, інтелектуальної та трудової незалежності.
Головною метою профорієнтаційної роботи кафедри екології є пропаганда університету як вищого навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців екологів та вчителів біології і основ здоров’я, пошук випускників загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для вступу до університету.
      З метою профорієнтації та популяризації екологічних знань викладачі кафедри екології протягом лютого – березня 2018 року відвідали заклади освіти міста та області.
Студенти разом з викладачами відвідали школи міста Хмельницького (на фото Свінтіцький Павло у НВК №7).
        Завітали викладачі і до шкіл Нетішина, Славути, Шепетівки, Полонного, Красилова та сіл Красилівського району, сіл Старокостянтинівського району.
        У формі живого спілкування майбутні вступники дізналися не лише про спеціальності кафедри екології, а й ознайомилися з умовами вступу до ВНЗ, студентським життям та перевагами навчання саме у Хмельницькому національному університеті. Жваве обговорення викликали питання щодо умов навчання та переваг пропонованих спеціальностей.
        Випускників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (медичних коледжів та училищ Шепетівки, Чемеровець, Кам’янець-Подільського та Хмельницького) проінформували про можливість після одержання ними диплома молодшого спеціаліста здійснити перехресний вступ на спеціальності кафедри за скороченим терміном навчання.
Отже, запрошуємо абітурієнтів, які завітали на нашу сторінку, на навчання за спеціальностями: ЕКОЛОГІЯ, СЕРЕДНЯ ОСВІТА (БІОЛОГІЯ ТА
ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ)!

Залишити відповідь